Loading

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI RENDSZEREKET TERVEZŐ VILLAMOSMÉRNÖK (AG)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Megbízónk szűk körű, fiatalos, lenületes és dinamikusan fejlődő mérnökirodájába keresünk csapattársat

pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest, hibrid

Fizetés: kiemelkedő

Munkavégzés formája: alkalmazotti munkaviszony

A cégről:

Megbízónk jövőbemutató technológiákat tervez és integrál a legnagyobb és legkiemelkedőbb intézményekbe. Feladataik változatosak, színesek és izgalmasok, irodaházak, oktatási intézmények, sportlétesítmények, kórházak, színházak, ipari objektumok tervezéseiben és kivitelezéseiben vesznek részt.

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Nagy volumenű létesítmények erősáramú rendszereinek engedélyezési és kiviteli terveinek teljeskörű elkészítése
  • Helyszínbejárás, egyeztetés társszakágakkal, kivitelezőkkel
  • Ügyfelekkel, gyártókkal kapcsolattartás, tárgyalás
  • Erősáramú tervezői üzletág felépítése, szakmai képviselete, csapat felállítása és irányítása

Várunk csapatunkba, amennyiben:

  • Van legalább 5 év tapasztalatod az érintett szakterületeken
  • Rendelkezel érvényes villamos „V” tervezői jogosultsággal
  • Készség szinten ismered a tervező (elsősorban AutoCad, Visio), szerkesztő programokat és ezen rendszerek felépülését
  • Szeretsz és tudsz folyamatosan fejlődni
  • Feladatorientált és precíz hozzáállású vagy önálló munkavégzés esetén is

Amit kínálunk Neked:

  • Nagyszabású, Magyarország legnagyobb projektjeiben való munkavégzés
  • Az érintett terület szakmai irányítása
  • Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
  • Önállóság, bizalom, rugalmas munkaidő és lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
  • Versenyképes jövedelem, teljesítmény alapú bónusz program, egészségügyi biztosítás, utazás hozzájárulás
  • Notebook, mobiltelefon korlátlan előfizetéssel
  • Csapatépítő elvonulások, személyiség és szervezet fejlesztő tréningek
  • Folyamatos angol tanfolyam
  • Szakmai tréningeken, bel- és külföldi konferenciákon való részvétel

Jelentkezz önéletrajoddal, vagy további információkért hívd a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!