Loading

Ez az állás már megszűnt!

SENIOR JAVA BACKEND FEJLESZTŐ (SRPING BOOT)- BANK (GYW)

Hungary - Budapest / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, bejárás 3 nap/hét

Fizetés: versenyképes napidíj

Munkavégzés formája: kontraktor (projkethossz: 1 év+)

Start: ASAP/1 hónap felmondással

Feladatok:

  • Banki alkalmazás fejlesztés csapatban
  • Részfeladatok önálló megoldása, csapattal is együttműködés
  • Proaktív ötletekkel hozzájárulni az optimális megoldások megtalálására esetleg tervezési feladatokban való részvétel
  • Junior kollegák segítése

Elvárások:

  • 5+ év JAVA Spring boot back end fejlesztői tapasztalat, magabiztos önélló munkavégzési képesség
  • Java programozói tapasztalat 8+ év (Java 11)
  • NoSQL vagy SQL,
  • Maven vagy Gradle,
  • CI/CD ismerete, GIT
  • Microservice fejlesztési tapasztalat
  • OpenAPI, REST ismerete
  • Aszinkron /reaktív fejlesztési tapasztalat
  • Strukturált gondolkodás, önálló problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára való képesség
  • Informatikai angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • Akka, Cassandra, Gradle
  • Kotlin fejlesztési tapasztalat
  • Docker, Openshift
  • Agilis hozzáállás, fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • Tapasztalat olyan csapatban, ahol a backend és frontend fejlesztők együtt szállítottak
  • banki szektorismeret
  • Linux/Unix operációs rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvér kollégánkat!

200+

kihelyezés évente

104

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők