Loading

ENTERPRISE ARCHITECT (K)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye:Pest IX./ home office

Munkavégzés formája: Teljes idős, hosszú távú, alvállalkozó

Feladatok:

•   Az informatikai feladatok műszaki és architekturális megvalósításának, valamint az alkalmazások integrációjának megtervezése műszaki informatikai és technológiai ismeretek birtokában.

•   Alkalmazás portfólió kezelése és fejlesztése, műszaki tervezése a vállalati architektúra koncepciónak megfelelően, valamint ezek nyilvántartási adatainak folyamatos kezelése, karbantartása.

•   Részvétel alkalmazások műszaki tervezésében; minőségbiztosítási és megoldási irányok, szabványok meghatározása, a szabványok és kialakítást befolyásoló alapelvek betartatása.

•   A banki termékeket és szolgáltatásokat támogató alkalmazások kapcsolódó fejlesztési igények felmérése, konzisztencia vizsgálata, alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmány készítése, illetve üzletági döntésre történő előterjesztése.

•   Az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése és nyilvántartása.

•   A feladatkörébe tartozó rendszerekkel és alkalmazásokkal kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások figyelése és elemzése, javaslattétel a megoldások felhasználására.

•   Stratégiaalkotási tevékenységekben történő részvétel.

•   Az üzleti döntések meghozatalához, illetve jövedelmezőség méréséhez szükséges adatok szolgáltatása.

•   A bankcsoport informatikai alkalmazásaira vonatkozó fejlesztési elveinek alkalmazása a helyi viszonyoknak megfelelően.

Elvárások:

•   Felsőfokú szakirányú végzettség (lehetőleg informatikai, vagy közgazdász informatikai iránnyal)

•   Középfokú angol nyelvtudás írás, olvasás és szóbeli kommunikáció terén

•   Rendszerszemlélet

•   Széleskörű korszerű informatikai technológiai tudás, kiemelten alkalmazásfejlesztési és rendszerintegrációs területeken

•   Rendszerszervezői és fejlesztői gyakorlat, vagy több éves szofverfejlesztői architect, vagy szofverfejlesztői PM tapasztalat

•   Önálló munkavégzésre és csapatmunka összehangolása való képesség, valamint sok résztvevős komplex problémák megoldásának koordinálása.

Előnyök:

•   Széleskörű rendszer-integrációs ismeret

•   Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete

•   Stratégiaalkotásban szerzett tapasztalat

•   Banki vagy telecom szektorban szerzett munkatapasztalat

•   Equation, SAP, Zeus, Murex, POS, ATM, Base24 rendszerismeret

•   GIRO, VIBER, SWIFT, SEPA rendszerismeret

Lehetőségek:

•  Hosszú távú karrier lehetőség

•  Igényes, válogatott csapat

•   Érdekes projektek, haladó technológiai megoldások

Jelentkezzen önéletrajzával!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők