Loading

FRONTEND VEZETŐFEJLESZTŐ, ARCHITECT - PROJECT (EO2)

Hungary - Budapest

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (hybrid, 3 nap bejárás hetente)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszútávú alvállalkozói megbízás

Feladatok:

  • projekt management frontendes projektekben
  • mobil-, webes fejlesztői és architect feladatok kissebb arányban
  • szakmailag kell tudnia érteni, hogy a rá bízott csapatok mit csinálnak, min dolgoznak, honnan hova kell eljutniuk,
  • kezelni a csapat munkáját, elakadásait,
  • 10 fős csapat vezetése

Elvárások:

  • az ideális jelölt 3-4 teljes projektet vitt már végig önállóan,
  • valamint 3-4 éves lead tapasztalata van legalább 10 fős csapattal
  • látja a folyamatokat az elejétől a végéig
  • tapasztalat a következő technológiákban: UI preferáltan FlutterbenJavaScript, Typescript, Angular, React
  • mobil-, web fejlesztői tudás előny, de nem elvárás
  • önálló, nagy teherbírású, jó problémamegoldó
  • fontos lehet a jó logikai-, matematikai gondolkodás készsége
  • kiváló kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás

Jelentkezzen online angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával, vagy hívja kollégánkat a 36307302549.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők