Loading

MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER / VILLAMOSMÉRNÖK (LV)

Hungary Pest megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Alsónémedi környéke (M0-Dél)

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • Új termékek bevezetésével (NPI), termékmódosításokkal és termékkivezetéssel kapcsolatos tevékenységek;
  • Projektek indítása, ezekhez szükséges alapvető adatok begyűjtése társosztályoktól;
  • Költségkalkuláció indítása, kiértékelése;
  • Beruházással kapcsolatos engedélyezési folyamatok előkészítése vezetői döntéshez;
  • Projektkövetés és dokumentálás;
  • Fejlesztési csapat közvetlen támogatása;
  • Fejlesztési megoldások kiértékelése, elemzése, egyeztetése és kiválasztása;
  • Katalógus adatok frissítése, egyeztetése;
  • Termék gyártásával kapcsolatos technológiai, műszaki kérdések tisztázása;
  • Termék értékesítésével kapcsolatos kérdések (csomagolás) tisztázása;
  • Tanúsítások és szabadalmak ügyintézése, átvizsgálása;
  • Vonatkozó szabványok felkutatása;
  • Beszállítói minták ügyintézése (megrendelés, engedélyeztetés).

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (VILLAMOSMÉRNÖK);
  • 2-5 éves releváns tapasztalat (TERMÉKMENEDZSER, VILLAMOS INSTALLÁCIÓ, VILLANYSZERELÉS, ÉPÜLETENERGETIKA, ÉPÜLETGÉPÉSZET, RÖGZÍTÉSTECHNIKA, PRODUCT MANAGER, PRODUKTMANAGER, BUILDING INSTALLATIONS, INDUSTRIAL INSTALLATIONS, INDUSTRIEINSTALLATION, GEBÄUDEINSTALLATION, SCHUTZINSTALLATION, SAFETY, PROTECTION, CONNECTION, FASTENING, CABLE SUPPORT SYSTEMS, NPI);
  • Magabiztos NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs képesség és konfliktuskezelés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Utazási hajlandóság.

Jelentkezzen magyar vagy angol/német nyelvű önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!