Loading

TESZTKÖRNYEZET MENEDZSER (LJI)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, heti 2 nap HO

Fizetés: versenyképes

Munka jellege: alvállalkozói státusz

Feladatok:

  • Tesztkörnyezet üzemeltetői feladatok koordinálása, szervezeti kommunikáció a telepítésekkel kapcsolatban
  • Tesztkörnyezeti incidens menedzsment
  • Kapcsolattartás az érintett szakmai területekkel (IT üzemeltetés és infra, DevOps, release management, IT rendszerszervezés, információ biztonság, architektúra kontroll, stb.)
  • Tesztkörnyezetek elérhetőségének és a tesztkörnyezet igényeinek kiszolgálásának biztosítása
  • Rendszeres frissítések tervezése, kontrollálása és dokumentálása
  • Tesztkörnyezet CMDB tervezése és vezetése
  • Tesztkörnyezeti telepítésekkel kapcsolatos workflow-k kezelése
  • Szakmai sztenderdek meghatározása és érvényesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tesztkörnyezet menedzseri tapasztalat
  • Tesztelési módszertanok ismerete
  • Banki tapasztalat, banki folyamatok ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség, IT szemléletű gondolkodás
  • Menedzsment hozzáállás – folyamatok önálló driveolása
  • Angol nyelvtudás
  • DevOps pipeline tapasztalat
  • Jira rendszer ismerete
  • ServiceNow ismerete előny

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja Lipták János kollégánkat +36 70 617 9991-es számon.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők