SENIOR JAVA FEJLESZTŐ (BACK END-SPRING / FULL STACK -ANGULAR) - (GYC)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. irodai bejárás: 2-3 nap/hét (vidéki tartózkodás esetén 1 nap/2 hét is lehetséges)

Fizetés: versenyképes fizetés

Munkavégzés formája: hosszú távú, teljes munkaidős idős, alkalmazott vagy alvállalkozó

Kezdés: akár azonnal

Feladatok:

  • Projekttől függően full stack Java VAGY Back end Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre állású egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris alkalmazások, saját termékek fejlesztése, üzemeltetése pénzügyi és energiaszektorban
  • Hozzájárulás az architektúrák tervezéséhez, modularizációhoz és a fejlesztési konvenciók kialakításához, betartatásához
  • Opcionálisan: Vezetőfejlesztői feladatok ellátása a fejlesztői munka mellett (3 fő fejlesztő szakmai vezetője +1 tester +1 BA -val szorosan együttműködni)
  • Minél magasabb kódminőséget és performanicát hozó folyamatok kialakítása a munka során
  • Hosszú távú, jól működő megoldásokat megtalálása
  • Pontos dokumentálás akár angol nyelven is

Elvárások:

  • minimum 8+ év Java (11, 17, 21) back end fejlesztői tapasztalat, Spring Boot (3.2) magas szintű ismerete
  • Projekttől függően: Angular (16) tapasztalat vagy nyitottság ennek megtanulására és használatára.
  • Frontend feladatok fejlesztési feladatok ellátása (külön frontendes csapat nincs)
  • Microservice architektúra ismerete
  • Scrum tapasztalat (TDD, DDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Kutatói szemlélet (POC-k írása)
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás, hosszú távon működő, jó megoldásokra való igény
  • Kitartás a komplex problémák felderítésére is
  • Csapatjátékos hozzáállás, ugyanakkor nagyfokú önállóság, proaktivitás is egyszerre
  • Ésszerű, hatékony munkafolyamatok kialakításának és állandó fejlesztésének képessége, igénye
  • Tanulási készség és igény, szakmai alázat, önreflexió (saját hibákból tanulás)
  • Jó dokumentációs készség, pontosság igényével
  • Tiszta Erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet
  • Előnyős a specializáció a következő technológiák bármelyikében:
    • Oracle Tuning, PL/SQL
    • Párhuzamos programozás
    • IT biztonsági megoldások, titkosítás, hacking, OWASP, tűzfalak, MFA autentikáció, SSO, LDAP, Kerberos, Oauth2;
    • DevOps
    • No SQL, Redis; Hazelcast; Elastic search, OAuth2 autentikáció, InfluxDB, stb.
    • NIS2 szabvány
    • Confluent/Kafka
    • Openshift/Kubernetes Developer
    • Felhő szolgáltatások (Azure, AWS)
    • Angular (16)
    • MicroFrontend
    • DDD
    • Python
    • Scala

Előny:

  • Banki és energia-szektorban szerzett tapasztalat
  • Architect vagy vezetőfejlesztői tapasztalat
  • Full Stack szemlélet
  • Jó angol nyelvtudás
  • A következő technológiák ismerete:
    • Angular16, Ag-grid, MicroFrontend
    • Minikube/Kubernetes/OpenShift; NgiNX; Java 11; Spring Admin, Cloud,Data, Security, Batch, Integration
    • WebSocket; Hibernate; REST, SOAP; MATLAB integráció; MFA autentikáció; SSO, LDAP, Kerberos; Oauth2; ELK Stack; Unix/Linux OS; Azure/AWS Cloud
    • Apache Kafka; Oracle Service Bus; RabbitMQ
    • Oracle 12;
    • No SQL, Redis; Hazelcast; Elastic search, OAuth2 autentikáció, NIS2 szabvány
    • Bitbucket; Jenkins; SonarQube; Maven; Nexus
    • JIRA; Confluence

Lehetőségek:

  • Érdekes, izgalmas technológiai kihívások, motiváló szakmai környezet, kurrens üzleti igények (pl azonnali fizetés)
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek
  • Igényes, összeszokott, jó csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvér kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők