Loading

Ez az állás már megszűnt!

FULL STACK JAVA FEJLESZTŐ - ANGULAR+SPRING (GYFT)

Hungary - Budapest / /

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület, teljes időben bejárással

Fizetés: versenyképes napidíj

Munkavégzés formája: hosszú távú, alvállalkozói, teljes munkaidős projekt

Kezdés: akár azonnal

Feladatok:

  • Full stack Java fejlesztői feladatok ellátása csapatban
  • Moduláris alkalmazások, saját termékek fejlesztése, üzemeltetése
  • Hosszú távú, jól működő megoldásokat megtalálása
  • Dokumentálás akár angol nyelven is

Elvárások:

  • 5+ év full stack Java fejlesztői tapasztalat, Spring Boot szintű ismerete
  • 1+ év Angular 2+ tapasztalat Frontend fejlesztési feladatok ellátása az idő kevesebb részében
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás, hosszú távon működő, jó megoldásokra való igény
  • Jó dokumentációs készség, pontosság igényével
  • Tiszta Erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet

Előny:

  • Microservices architektúra ismerete

Lehetőségek:

  • Igényes, összeszokott, jó csapat
  • Tanulási lehetőség

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +30 599 6319-es számon Komjád Gyöngyvért

200+

kihelyezés évente

119

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők