Loading

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (AG)

Hungary Pest megye

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Pilisszentiván, Pest megye

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti munkaviszony

A pályázat hátter/vízió:

Az alapítók 5 évvel ezelőtt kezdtek el foglalkozni egy hő- és hangszigetelő un. szalmapaplan termékcsalád kutatás-fejlesztésével. Az SSH-terra 2022-ben került piaci bevezetésre Magyarországon. Jelenleg zajlik a termék és gyártástechnológia továbbfejlesztése, a lakossági piaci marketing, valamint az ETA minősítési eljárás.

Céljuk, hogy a szalmapaplan 5-7 év múlva nemzetközi szinten ismert és általánosan alkalmazott építőipari termék legyen, a folyamatos fejlesztésre és saját szabadalomra alapozva, világszinten értékesítsék a gyártástechnológiát.

A csapat:

A startup-ot alapító házaspár (szakmai és operatív vezetés) erős együttműködésben dolgozik mérnökökkel (gépész-, -építész, -agrár), marketing szakemberrel és közgazdásszal együttműködve. Egyelőre kicsi, ám annál agilisabb és elhivatottabb csapatról van szó, 4-5 fő állandó munkatárssal, organikusan bővülve. Szemléletükkel bátran vállalkoznak az építőipar világméretű reformjának megvalósítására.

A feladat:

A tulajdonosokkal és a managementtel közösen kialakított értékesítési stratégia mentén, a marketinggel folyamos együttműködésben feltárni a hazai és európai értékesítési csatornákat.

Célcsoportok:

  • Referenciabázis kiépítése céljából a 30-40+ lakásos, környezettudatos beruházások, ahol a szalmapaplan egyediséget, versenyelőnyt, hozzáadott értéket képvisel.
  • A klímatudatos és megújuló energiák iránt fogékony hazai lakossági piac közvetlen elérése a tüzép-hálózatokon keresztül (különös fókuszban az ÚJ-HÁZ Tüzép).
  • A készházgyártó cégeken keresztül a teljes európai építőipari piac.
  • A technológia franchise értékesítése - (természetes) szigetelés gyártásban érdekelt nemzetközi partnereknek.

Operatív feladatok:

  • Piackutatás és piacelemzés, pozicionálás, célpiacok meghatározása (lokálisan is).
  • Környezettudatossági szempontok, klímaviszonyok, energia- és építőipari alapanyagok hozzáférhetősége és kulturális különbségek alapján.
  • Rendezvényeken, kiállításokon való részvétel (közösen a marketinggel), az új termékkategória bevezetése a felelős piaci felhasználók körébe.
  • A közvetlen vevőkkel és viszonteladókkal történő kapcsolatfelvétel.
  • Árazási módszertanok kialakítása, ajánlat. Folyamatos kapcsolattartás a teljes értékesítési időszak alatt.
  • Vevői visszajelzések kiértékelése, utánkövetés, termékfejlesztés támogatása.
  • Értékesítési feladatok riportja és adminisztrációja.
  • Meghatározott termékkörökhöz szükséges jogi környezet, szakmai anyagok, komplett támogatási dokumentációk szervezése, összefogása.

Elvárások:

  • Környezetvédelem, fenntartható gazdálkodás szemléletének erős nézőpontja
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete és gyakorlata
  • Agilis, önálló, cselekvőképes gondolkodás
  • Mérnöki, szakirányú végzettség /műszaki beállítottság
  • Építőipari ismeret v. tapasztalat
  • Vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, prémiummal
  • Önálló munkavégzés
  • Családias légkör, jó csapat

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 7302542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!