Loading

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (AG)

Hungary Pest megye

Jelenleg az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége számára keresünk munkatársat:

munkakörbe..

Munkavégzés helye: Zsámbék

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: hosszú távú, bejelentett munkalehetőség

A cégről:

1991-óta, megbízónk több, mint 150 munkatársa dolgozik nap mint nap azon, hogy bútoraik minden térben optimális megoldást nyújtsanak ügyfeleiknek. Mindennapi tevékenységük során törekszenek a bizalmi kapcsolatokat kialakítani, hiszen a kölcsönös motiváció és az összetartás olyan erőforrások, amelyek elősegítik fejlődésüket. Megbízónk tudatában van annak, hogy csapatként érhetik el a legjobb eredményeket, és ennek érdekében törekszenek arra, hogy leendő munkatársaik gyorsan beilleszkedjenek jó hangulatú csapatukba.

A leendő kolléga legfőbb feladatai:

  • Számlázás, szállítólevelek megírása, vevők értesítése a szállításról
  • Szállítási bizonylatok elkészítése
  • Beérkezett szállítói számlák rendszerezése, iktatása
  • Fuvarok tehergépkocsinkként összeírása
  • Bejövő rendelések iktatása, visszaigazolása
  • Anyagok és készletek kezelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Leltározás, leltárjelentések készítése, ellenőrzése
  • Beérkező telefonok kezelése
  • Ügyfelek tájékoztatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gyors munkavégzés
  • Nagyfokú pontosság, precizitás
  • Középfokú számítástechnikai ismeretek (Excel, Office, stb)

Előny:

  • Műszaki beállítottság
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér
  • Lendületes, motiváló, fiatalos csapat
  • Változatos és kreatív tervezési feladatok
  • Sokszínű, nyitott munkatársak, izgalmas csapatmunka
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Stabil megbízható több, mint 30 éves cégháttér

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és fizetési igényed megjelölésével, illetve további információkért hívd a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők