Loading

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLMENEDZSER (AG)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, hibrid

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti munkaviszony

A cégről:

Megbízónk szűk körű, fiatalos, lendületes és dinamikusan fejlődő mérnökirodájába keresünk csapattársat. A cég jövőbemutató technológiákat tervez és integrál a legnagyobb és legkiemelkedőbb intézményekbe.

Feladataik változatosak, színesek és izgalmasak. Irodaházak, oktatási intézmények, sportlétesítmények, kórházak, színházak, illetve ipari objektumok tervezéseiben és kivitelezéseiben vesznek részt.

Főbb feladatok:

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok fenntartása, kezelése
  • Új kapcsolatok felkeresése, kiépítése
  • Piac monitorozása
  • Projektek felkutatása, projektek felépítése
  • Megrendelői igények előzetes egyeztetése
  • Ajánlatok elkészítése, szerződéskötés
  • Rendezvényeken való részvétel

Várunk csapatunkba, amennyiben:

  • Van legalább 3-5 év tapasztalatod értékesítésben
  • Műszaki beállítottság, azon belül is az audio-video, informatikai, biztonságtechnikai rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Érdekelnek a modern rendszerek nyújtotta megoldások és nyitott vagy az új technológiákra
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Jól kommunikálsz és szereted ápolni az emberi kapcsolatokat
  • Feladatorientált és precíz hozzáállású vagy
  • Csapatba is és önállóan is végzed a munkád

Amit kínálunk Számodra:

  • Magyarország változatos projektjeiben való munkavégzés
  • Komplex, innovatív, jövőbe mutató technológiák megismerése és alkalmazása
  • Önállóság, bizalom, rugalmas munkaidő és lehetőség otthoni munkavégzésre
  • Hosszútávú, kiszámítható munkavégzés, biztos vállalati háttér
  • Rugalmas és kellemes munkahelyi körülmények, segítőkész, kreatív csapat
  • Versenyképes jövedelem, utazás hozzájárulás, sikerdíj alapján számolt jutalékrendszer
  • Notebook, mobiltelefon korlátlan előfizetéssel
  • Csapatépítő elvonulások, személyiség és szervezet fejlesztő tréningek
  • Folyamatos angol tanfolyam
  • Szakmai tréningeken, bel- és külföldi konferenciákon való részvétel
  • Egészségügyi biztosítás és szolgáltatások

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők