Loading

NÉMETÜL BESZÉLŐ LOGISZTIKAI FOLYAMATMÉRNÖK (LV)

Hungary Pest megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest környéke (M0-Dél, Alsónémedi/Dunaharaszti)

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • az ügyvezetés és a logisztikai részlegvezető által meghatározott célok megvalósítása a vállalat többi területével együttműködve és közreműködés a logisztika stratégiai célkitűzéseinek kidolgozásában
  • az egyes logisztikai rendszerek (raktárak, szolgáltatások, járműpark, ellátási lánc folyamatok) optimalizálása, erőforrások koordinálása a meghatározott projektek sikeres végrehajtása érdekében
  • részvétel a raktári struktúrák/layout-ok tervezésében, kialakításában és optimalizálásában
  • részvétel a raktári és raktárközi anyagáramlási folyamatok kialakításában és optimalizálásában
  • a vállalatirányítási rendszer kapcsolódó moduljaink mélyebb szintű megismerése, a már leképezett folyamatok optimalizálása és támogatásnyújtás az operatív logisztikai területeknek,
  • részvétel a belső anyagáramlási folyamatok gépesítésében és automatizálásában, a meglévő rendszerek fejlesztése: a robottechnika, a vezető nélküli anyagmozgató eszközök, automatikus azonosító rendszerek, ill. a mesterséges intelligencia-módszerek alkalmazhatóságának vizsgálata
  • új projektek bevezetésében való aktív részvétel
  • együttműködés a gyártó területekkel, ill. az ellátási lánc belső résztvevőivel
  • riportok, elemzések készítése, döntéstámogatás a raktártechnikai beruházásokhoz
  • javító intézkedések bevezetése, irányítása és lebonyolítása
  • belső oktatási anyagok összeállítása, oktatások levezetése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, előny: mérnöki végzettség logisztikai specializációval,
  • logisztikai területen, raktárban szerzett munkatapasztalat előny, de nem feltétel,
  • aktív, min. középfokú német nyelvtudás,
  • vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete,
  • jó kommunikációs készség,
  • nyitottság kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére,
  • önállóság,
  • határozott fellépés,
  • kiváló szervezési-, problémamegoldó- és konfliktuskezelő készség.

Jelentkezzen magyar vagy német/angol nyelvű önéletrajzával, vagy további információért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők