Loading

JAVA SOFTWARE ARCHITECT - BANK - TENDER (PRM)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA SOFTWARE ARCHITECT - BANK - TENDER (PRM)

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület heti 1-2 nap bejárással

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: teljes idős, kontraktor

FELADATOK

  • a bank (mint megbízó) által használt programban lefejlesztett 5 egyedi alkalmazásnak a szállítótól való átvétele
  • fejlesztési módszertan megismerése
  • gap analízis az érintett alkalmazások vonatkozásában (debt-ek feltérképezése)
  • továbbfejlesztési javaslatok kialakítása, megvalósítása
  • dokumentáció megismerése (minőségi dokumentáció előállíttatása az átvételi szakaszban)
  • kódbázis és az alkalmazások megismerése/feltérképezése
  • felkészülés az élesítést követő napi BAU működésre
  • az alkalmazások fejlesztése/karbantartása
  • együttműködés az Enterprise Architecttel, a Business Architecttel és a Solution Architecttel

TECHNOLÓGIAI ELVÁRÁSOK

  • Java 8,11
  • Java EE
  • JMS
  • Spring, Spring Boot
  • Apache Camel
  • JBoss 7.3+
  • XML, XSLT
  • Maven
  • IBM MQ
  • Oracle database
  • PL/SQL

ELVÁRÁSOK

  • 5+ éves fejlesztői tapasztalat a felsorolt technológiák terén
  • sw architect tapasztalatok
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (az átadás-átvétel angolul fog zajlani)

ELŐNY

  • T24 fejlesztői ismeret
  • banki tapasztalat

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők