Loading

Ez az állás már megszűnt!

DATA ENGINEER (PRM)

Hungary - Budapest / /

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

DATA ENGINEER - KONTRAKTOR (PRM)

Munkavégzés helyeBudapest, home office lehetőséggel

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alvállalkozói státusz

Feladatok

  • Big Data környezetben Data Pipeline-ok tervezése, fejlesztése Python programozási nyelven
  • Projekttől függően AWS, Google vagy on-premise Hadoop környezetben
  • Adat előkészítési/tisztítási algoritmusok implementálása
  • Data Scientist-ek modellezési munkájának technikai támogatása
  • DevOps feladatok ellátása
  • Tesztelés, teszt adminisztráció
  •  Üzleti elfogadói tesztelés támogatása

Elvárások

  • Programozói/informatikai/mérnöki tanulmányok
  • Erős érdeklődés az adattárházak iránt
  • SQL-hez és adattárházakhoz kapcsolódó szakmai tapasztalat (3+ év)
  • Python, Data pipelines/ETL, Git ismerete (3+év)
  • Megbízható, stabil munkavégzés
  • Problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • A következők közül egy vagy több ismerete: Amazon AWS, Nexus, PostgreSQL, Airflow, Kafka, DWH, BI, Bitbucket, Jenkins, Shell, Jira, Confluence, Google Big Query, Hadoop
  • Rendszerszervezői tapasztalat adatközeli területen
  • Pénzügyi szektor ismeretek
200+

kihelyezés évente

103

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők