Loading

HR GYAKORNOK (ZM)

Hungary - Budapest

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat heti 20-30 órás elfoglaltsággal:

Munkavégzés helye: Budapest V. kerület belváros - Astoria közelében,

Fizetés: 1600 Ft/ óra

Munkavégzés formája: alkalmazott, munkaidő: 9:00-17:30

A munkád célja:

A telefonos munkád által elősegíted, hogy a hosszú távon hatékonyan tudjunk informatikai szakembereknek álláslehetőségeket ajánlani, ezzel hozzájárulva a hazai informatikai szektor növekedéséhez!

Feladatok:

  • Informatikai szakemberek önéletrajzainak minősítése
  • Adminisztráció a világ vezető adatbázis rendszerében (Salesforce)
  • Telefonos kapcsolattartás a informatikai szakemberekkel

Elvárások:

  • Előnyt jelenthet : Bármilyen irodai munkatapasztalat , Angol nyelv középfokú ismerete, felsőfokú nyelvtudás előnyt jelent
  • Nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok folytatása

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképesebb leszel a munkaerőpiacon
  • Értelmezhető és kivitelezhető elvárások mentén nem terhelünk túl
  • Családias, segítőkész légkör, magas minőségű irodai környezet
  • Betekintést és megértést szerezhetsz egy munkaerőközvetítő cég világába.

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 20 336 7677-es számon Mészáros Zoltán kollégánkat!

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!