Loading

SALES CONSULTANT – RECRUITMENT TERÜLETEN (ZM)

Hungary - Budapest

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület, hybrid

Fizetés: versenyképes

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • Angol és magyar nyelven való üzleti tárgyalások lebonyolítása
  • Proaktív üzletszerzés és értékesítés a magyarországi és külföldi piacokon
  • Árajánlatok készítése, ügyfélprezentációk tartása, sales-stratégia kidolgozása
  • Folyamatos piacelemzés és konkurenciafigyelés, statisztikák, kimutatások készítése
  • Meglévő partneri körrel való kapcsolattartás, szerződéskötés
  • Ajánlatok, elemzések, kimutatások, riportok, prezentációk készítése, az értékesítési teljesítmény utókövetése; az éves sales-tervezés támogatása
  • Részvétel a márka- és ügyfélélmény fejlesztésében és azok értékesítésében, személyre szabott ajánlatok formájában, az árbevétel maximalizálása érdekében

Elvárások:

  • Proaktivitás
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felsőfokú végzettség közgazdasági vagy egyéb releváns területen
  • 2-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, határozott fellépés, kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, kiemelkedő kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság

Előnyt jelent:

  • Recruitment területen szerzett tapasztalat
  • Más nyelvek felsőfokú, tárgyalás szintű ismerete
  • Nemzetközi szinten szerzett tapasztalat partnerkapcsolatok kiépítésében

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Irodai masszázs és egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Home office lehetőség, hybrid munkavégzés egy belvárosi irodában
  • Céges laptop, mobiltelefon

A kiválasztási folyamat két körös személyes interjú mentén zajlik. Jelentkezzen önéletrajzával a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, kérdés esetén keresse Mészáros Zoltánt a zm@tech-people.com e-mail címen vagy a 06-20-336-7677-es számon.

* kötelezően kitöltendő mezők

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők