Loading

Fröccsöntő gépbeállító (AKL)

Hungary Pest megye

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

  • Feladatok:
  • Műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén módosítása,
  • Szerszámcserék lebonyolítása,
  • A termelés folyamatos biztosítása,
  • Karbantartás,
  • 3 műszakos munkavégzés.

  • Elvárások:
  • Középfokú műszaki/technológusi végzettség,
  • Műanyagüzemben, műanyag-fröccsöntésben szerzett 1-3 éves gépbeállítói tapasztalat,
  • Műanyagipari technológiák ismerete, karbantartási tapasztalat előny,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, lojalitás,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Munkavégzés helye: Alsónémedi-Dunaharaszti környéke

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!