Loading

PROJEKTMENEDZSER - NPI, AUTOMOTIVE, IATF 16949 (LV)

borsod_abauj_zemplen_megye

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Fizetés: versenyképes alapbér, kiemelt bejárás vagy albérlet támogatás

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • NPI projektek (új termékek bevezetése) teljeskörű menedzselése és koordinálása;
  • A projektekkel kapcsolatos egyeztetések műszaki témákban a társterületekkel (gyártás, minőségbiztosítás, termékfejlesztés), a külföldi kollégákkal és a vevőkkel;
  • Időtervek készítése, az ütemterv nyomonkövetése, betartásának felügyelete;
  • Aktív részvétel az új termékek gyárthatósági vizsgálatában, Control Plan, illetve FMEA készítésében, valamint a belső dokumentációk kialakításában;
  • Próbagyártások levezénylése, kiértékelése, azok dokumentálása;
  • Prototípus és nullszéria gyártások koordinálása a vevői igényeknek megfelelően;
  • Meglévő és új vevőkkel való kapcsolattartás műszaki és termékfejlesztési szinten;
  • Gyártásfejlesztő javaslatok kidolgozása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök);
  • 3-5 éves gyártóvállalatnál (autóipar) szerzett tapasztalat (NPI mérnök, projektmérnök, gyártásindító mérnök, New Product Introduction, Project Engineer, Project Manager, Projektingenieur);
  • IATF 16949 autóipari szabványismeret;
  • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvismeret;
  • Megoldásközpontú és kreatív gondolkodásmód;
  • Cél- és feladatorientált munkavégzés;
  • Határozott, önálló, rugalmas és eredményorientált személyiség.

Jelentkezzen önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-os számot.

* kötelezően kitöltendő mezők

Kapcsolatfelvétel

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők

Ha nincs kedved keresgélni az állások között kattints ide!