Loading

Ez az állás már megszűnt!

VEGYÉSZMÉRNÖK / CHEMICAL ENGINEER (LV)

Hungary Pest megye / Manufacturing / Quality Assurance/Quality Control/EHS

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest környéke (M0-Dél, Alsónémedi/Dunaharaszti)

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Főbb feladatok:

  • REACH, RoHS, WFD, WEEE és egyéb megfelelőségi előírások és azok változásainak figyelemmel kísérése és a termékek megfelelőségének biztosítása,
  • Vegyi alapanyagokhoz, árucikkekhez kötődő REACH, RoHS, SCIP és további igazolásokkal kapcsolatos feladatok végrehajtása, koordinálása a termékfejlesztéssel, a beszerzéssel, a munka- és környezetvédelmi, valamint a jogi osztállyal együttműködve (nyilatkozatok, engedélyek, bejelentések, regisztrálási kötelezettségek),
  • Értékesítői megkeresések fogadása, feldolgozása REACH, RoHS és egyéb vegyi anyagokkal kapcsolatos előírások, jogszabályok témájában,
  • Beszállítói nyilatkozatok értékelése és elfogadása,
  • Késztermékekre vonatkozó nyilatkozatok és igazolások elkészítése, kapcsolattartás a külföldi tagvállalatokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (vegyészmérnök vagy egyéb műszaki területen szerzett diploma),
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat (termékmegfelelőség, Chemical Engineer, Environmental Engineer, környezetmérnök, Product Compliance, Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals, Restriction of Hazardous Substances, Water Framework Directive, Safety, Waste Electrical & Electronic Equipment, Substances of Concern in articles, Chemieingenieur, Verfahrensingenieur),
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Kommunikációs szintű ANGOL (vagy német) nyelvismeret;
  • Jártasság a jogszabályok értelmezésének, illetve azok gyakorlati alkalmazásának területén,
  • Önállóság, folyamatos tanulás, együttműködő-készség, nagyfokú precizitás és rendszerező képesség;
  • B kategóriás jogosítvány.

Jelentkezzen magyar vagy angol/német nyelvű önéletrajzával, vagy további információkért hívja a +36 30 426 8308-as számot.

1

200+

kihelyezés évente

103

nyitott pozició

78

aktív munkáltató

20

éve a szakmában

3

nemzetközi iroda

Ha kérdésed van, írj nekünk!
*kötelezően kitöltendő mezők